Červenec 2006

Tričky na ramínka

25. července 2006 v 16:06 | Mary-Kate |  Móda

Podkolenky

25. července 2006 v 15:59 | Mary-Kate |  Móda

Letní šaty

25. července 2006 v 15:55 | Mary-Kate |  Móda

Oční stíny

25. července 2006 v 15:47 | Mary-Kate |  Kosmetika

Laky

25. července 2006 v 15:43 | Mary-Kate |  Kosmetika

Klobouky a čepice

25. července 2006 v 15:37 | Mary-Kate |  Móda

Spodní prádlo

25. července 2006 v 15:28 | Mary-Kate |  Móda

Její cd

24. července 2006 v 15:18 | Mary-Kate |  Paris Hilton
Rozmazlená dědička hotelového imperia Paris Hilton (25) to se svojí dráhou zpěvačky myslí vážně. Už pracuje na svém prvním CD.
Na debutovém albu Paris Hilton se objeví nahrávka, na které večírková princezna zpívá o své bývalé nejlepší kamarádce Nicole Richie (24).
Děvčata se pohádala v lednu roku 2005. Nicole vadilo, že Paris na internetu nechala uveřejnit své domácí video, na kterém si to rozdává s bývalým přítelem Rickem Solomo­nem (38).

Pach krve

23. července 2006 v 10:36 | Mary-Kate |  Filmy
PACH KRVE- WRONG TURN
Tři dívky a tři hochy svede dohromany dopravní nehoda na silnici uprostřed lesů. Auta jsou samozřejmně nepojízdná a tak se odsud musí dostat po svých. Jsou ale poměrně daleko od civilizace a než se dostanou z lesů pryč, začne je několik podivně vypadajících "lidí", nejspíš kanibalů , jednoho po druhém vyvražďovat. V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského minulého léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch.

Pan božský

23. července 2006 v 10:20 Filmy

PAN BOŽSKÝ- THE PERFECT MEN

Holly Hamilton je normální dospívající dívka, kterou už unavuje stěhovat se pokaždé, když její svobodná matka Jean prochází partnerskou krizí. Aby ji uchránila před další špatnou volbou, vymyslí si dokonalý plán s dokonalým mužem... imaginárním tajným ctitelem, který si s Jean něco začne a posílí její upadající sebeúctu. Ale když se tenhle vizuální vztah začne uskutečňovat, Holly se ocitá před úkolem stvořit nápadníkovu podobu. A tak si jako tvář, jež se skrývá za všemi dopisy a dárky, propůjčuje šarmantního a pohledného strýčka své kamarádky. Postupem času musí Holly podnikat stále zoufalejší kroky, aby svou lest nepokazila a uchránila maminčino nově nabité štěstí...Ale nepropásne tak Jean toho opravdového pana dokonalého, až se objeví?

Itaské prázdniny

22. července 2006 v 9:15 | Mary-Kate |  Filmy
ITALSKÉ PRÁZDNINY- THE LIZIE McGUIRE MOVIE

Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?

Protivný sprostý holky

22. července 2006 v 9:04 | Mary-Kate |  Filmy
PROTIVNÝ SPROSTÝ HOLKY- MEAN GIRLS

Díky svým rodičům zoologům vyrostla Cady v africké buši a myslí si, že ví všechno o "přežití všech nejlepších". Zákon džungle ale dostane zcela nový smysl, když patnáctiletá žákyně domácího vyučování jde poprvé do normální veřejné školy. Dívka se snaží najít své místo mezi sportovně i matematicky založenými spolužáky, ale zkříží cestu nejprotivnější ze všech - Queen Bee, atraktivní a vypočítavé Regině, vůdkyni nejoblíbenějšího školního spolku, The plastic. Když se Cady zamiluje do bývalého přítele Reginy, Queen Bee je naštvaná a snaží se zničit Cadyinu budoucnost. Ale i Cady brzy vytáhne drápky, protože se schyluje k "dívčí válce" před kterou by se měla raději schovat celá škola.
Popis:
"Nebudeš o nic štíhlejší, když o někom řekneš, že je tlustý.
Nestaneš se chytřejší, když někomu řekneš, že je hloupý.
A měla bys přestat nadávat jiným do děvek a kurev,
tak jenom umožníš ostatním, aby to říkali o tobě."

Animace

10. července 2006 v 10:26 | Mary-Kate |  OLSENKY

Holly Marie Combs

10. července 2006 v 10:21 | Mary-Kate |  Čarodějky
Holly Marie Combs
Životopis:Její matce bylo pouhých čtrnáct let, když otěhotněla. Hollyini rodiče se sice vzali, ale po pouhých dvou letech se rozvedli. Navzdory tomu všemu se však o ni matka dobře starala. Když jí bylo osm, přestěhovali se s matkou do New Yorku, kde se Holly začala ve škole učit herectví.

Svou kariéru začala v deseti letech vystupováním v televizních reklamách. V třinácti letech si zahrála malou roli ve folmu Sweet Hearts Dance, kde hrály třeba Don Johnson a Susan Sarandonová. Další role hrála třeba v New York Stories, The Guiding Light a As the World Turns. Pokud vám předchozí filmy stejně jako mě vůbec nic neříkali, tak si ji určitě vybavíte jako Kimberly Brockovou v Picket Fences. Ale samozřejmě si také zahrála v Čarodějkách, kde hrála v posledních sériích nejstarší sestru.

Alyssa

10. července 2006 v 10:20 | Mary-Kate |  Čarodějky
Alyssa Milano

Datum narození: 19. 12. 1972
Místo narození: Brooklyn, New Jersey, USA
Znamení: Střelec
Životopis: Alysa Jayne Milano má mladšího bratra Coryho a její rodiče jsou Tom a Lina. První významnější roli roztomilé dcery Tomyho Danzy Samantha ve filmu "Who's The Boss?" (1984). Od této doby prošla mnoha změnami image v jejích dalších filmových rolích a televizních vystoupení. Po filmu "Who's the Boss?", měla krátké popové období na počátku devadesátých let, v této době několik popových alb, velmi úspěšných v Japonsku a Evropě. Prakticky je mnoha lidmi v těchto zemích považována více za ...
Filmografie: 2003 Dickie Roberts: Former Child Star- Cyndi
2002 Kiss the Bride - Amy Kayne
2002 Buying the Cow - Amy
2001 Diamond Hunters (TV miniseriál) - Tracey Van der Byl
2001 Revealed with Jules Asner (TV seriál) sama sebe
2001 Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure (video - hlas)
2001 Family Guy (TV seriál) sama sebe v epizodě: "Mr. Griffin Goes To Washington"
2001 Spin City (TV seriál) - Meg Winston v epizodě: "Rain on My Charades"
2000 The Women of Charmed (TV) PhoebeHalliwell

Rose McGowan

10. července 2006 v 10:18 | Mary-Kate |  Čarodějky

Herečka

Datum narození: 05.09.1975
Místo narození: Florence, Italy
Znamení: Panna Životopis: Rose se narodila francouzské matce a irskému otci, jako druhá nejstarší z šesti dětí. Vyrůstala v italské pobožné komunitě. Když jí bylo deset let celá rodina spolu se přestěhovala do Oregonu. V patnácti opustila rodinu a začala se živit sama mnoha různorodými příležitostnými pracemi, předtím než odjela do Los Angeles žila krátkou dobu na ulici. V Los Angeles začala navštěvovat uměleckou školu. A právě tady ji objevil režisér Gregg Araki.

Arkai byl zaměstnán výběrem herců do rolí ve filmu, "The Doom Generation" a Rose dal roli Amy Blue. Ještě předtím si zahrála v nevýznamné roli Nory ve filmu "Encino Man" (1992). "The Doom Generetion" byl dokončen v roce 1995 a zajistil Rose poměrně dobrou pozici na další budování herecké kariéry.

Této možnosti ihned využila a získala stálou práci v nízko rozpočtovém thrilleru "Kiss and Tell" (1996). Následně dostala roli v dalším thrilleru, který měl rozhodně větší rozpočet "Scream" (1996). Tento film se překvapivě stal trhákem a Rose v roli studentky Tatumy Riley získala mnoho příznivců.

Po zahrání v roce 1997 v televizním filmu "Devil in the Flesh" se objevila ve dvou filmech sepolu s Benem Affeckem. Poté se objevila v roli dívky, která se snaží svést velice vzrušeného Jeremy Daviese ve filmu "Going All the Way" (1997), následně v thrilleru "Phantoms" (1998). O rok později získala roli v nezávislém filmu "Jawbreaker", kde sizharála s Rebeccou Gayheart.Fotky čarodějek

10. července 2006 v 10:17 | Mary-Kate |  Čarodějky

mp3

10. července 2006 v 10:03 | mary-kate |  mp3
Shakira - Whenever, Wherever- Shakira

Poster Girl.-Backstreet boys

May It Be .-Enya

Lucky - Brytney Spears

Fighter- Christina Aguilera

Adiemus -Anya

Don't bother - Shakira

Hey mama -Black Eyed Peas

These words-Natasha Bedingfield

From zero to hero -Sarah Conor

Lepší zůstanou - Helena zeťová

Uh La La La - Blog 27

Skin on skin (Dance remix) -Sarah Conor

Because of you -Kelly Clarsson

Don´t speak- No Doubt

I Dont Wanna Miss a Thing - Aerosmith

Donˇt Lie-Black Eyed Peas

Lonely-Akon

Starosta-No name

Fotky

9. července 2006 v 13:23 | Mary-Kate |  Angelina Jolie

Filmy

9. července 2006 v 13:10 | Mary-Kate |  Angelina Jolie
2004 Love and Honor - Catherine the Great
2004 Mr. and Mrs. Smith - Jane Smith
2004 Shark Tale - Lola
2004 Alexander - Olympias
2004 Sky Captain and the World of Tomorrow - kapitán Franky Cook
2004 Zloděj životů /Taking Lives/ - Illeana
2003 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života /Tomb Raider 2/ - Lara Croft
2003 Hranice zlomu /Beyond Borders/ - Sarah Jordan
2002 Život nebo něco takového /Life or Something Like It/ - Lanie Kerigan
2002 E! Rank: 25 Toughest Stars (TV) - sama sebe
2001 The Big Breakfast (TV seriál) - sama sebe
2001 The 73rd Annual Academy Awards (TV) - konferenciérka (nejlepší vedlejší
role)
2001 Sedmý hřích /Original Sin/ - Julia Russell
2001 Larry King Live (TV show) - sama sebe v epizodě: "Larry King Weekend"
2001 Lara Croft - Tomb Raider /Lara Croft: Tomb Raider/ - Lara Croft
2000 60 sekund /Gone in Sixty Seconds/ - Sara 'Sway' Wayland
1999 Sběratel kostí /The Bone Collector/ - Amelia Donaghy
1999 Bláznivá runway /Pushing Tin/ - Mary Bell
1999 Narušení /Girl, Interrupted/ - Lisa Rowe
1999 AFI's 100 Years... 100 Stars (TV) - sama sebe
1998 Podoby lásky /Playing by Heart/ - Joan
1998 Zločin a trest v New York City /Hell's Kitchen/ - Gloria McNeary
1998 Gia /Gia/ (TV) - Gia Marie Carangi
1997 True Women (TV) - Georgia Virginia Lawshe Woods
1997 Ruce od krve /Playing God/ - Claire
1997 George Wallace (TV) - Cornelia Wallace
1996 Mojave Moon - Eleanor 'Elie' Rigby
1996 Love Is All There Is - Gina Malacici
1996 Foxfire - Margret 'Legs' Sadovsky
1995 Bez Důkazů /Without Evidence/ - Jodie Swearingen
1995 Nebezpečná síť /Hackers/ - Kate Libby
1993 Cyborg 2 - Casella 'Cash' Reese
1982 Lookin' to Get Out - Tosh